НАШ ПРОЕКТ

Проект SOS Тернопіль Галичина народився з власної ініціативи окремих жителів міста Оренсе, що знаходиться в Королівстві Іспанія.

Проаналізувавши ситуацію, виявилось, що на кордоні існує накопичення гуманітарної допомоги, яка не доходить до пунктів , де вона є необхідною, тому що не вистачає засобів для її розповсюдження в гарячі точки конфлікту та/або в центральну частину країни.

Тому ми вирішили знайти когось  із місцевих  громадян, хто міг би на місці керувати логістикою та доставкою надісланої допомоги. Через людину з нашої групи ми зв’язалися з  Яною, яка раніше проживала в Оренсе. Завдяки їй нам вдалося зв’язатися з її племінницею Марією Гороховською. Марія є волонтером і керує  фермою, на якій знайшли притулок жінки і діти з небезпечних регіонів України. Знаходиться  ферма 200 кілометрів від польського кордону та за 40 хвилин від міста Тернополя.

Наразі Тернопіль і вся Західна частина України є притулком для біженців, які покинули свої домівки рятуючи життя своїх дітей і близьких . На превеликий жаль величезна кількість людей не отримує ніякої допомоги  оскільки  знаходяться далеко від кордону, до них допомога просто не доходить.

Blog at WordPress.com.